Zavrieť

Kupón predstavuje príslušnú zľavu na celý Váš nákup produktov z kategórie "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH. Príslušný kupón na zľavu sme Vám zaslali na Vami zadaný e-mail. Kupón na zľavu si uplatníte v prvom kroku košíka. Pod zoznamom objednávaných produktov je políčko „Kód kupónu“. Do tohto políčka vložíte váš kupón na zľavu a kliknete na tlačidlo „Použiť kupón“. Ak je kupón zadaný správne a je platný, zľava sa vám automaticky prepočíta :)
Špeciálna ponuka pre Vás odomknutá!
Teraz máte šancu získať na Váš nákup zaujímavú zľavu! Budete mať šťastie? Zatočte kolesom!
* Zatočiť kolesom šťastia môžete iba raz.
* Ak vyhráte, využite svoj kupón pri nákupe
* Kód na zľavu Vám zašleme na Vami zadaný e-mail
* Zlava platí na celú kategóriu produktov "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH

„Tvoj odpad je môj poklad“ – ZebraComp a projekt MOVECO

Projekt MOVECO je projekt, ktorý zvyšuje informovanosť o obehovej ekonomike medzi spoločnosťami, výskumnými inštitúciami, verejnými inštitúciami, inštitúciami ekonomického rozvoja a širokou verejnosťou. Od decembra 2016 spolupracuje dvanásť partnerov projektu a štyria strategickí partneri z desiatich krajín Dunajského regiónu tak, aby šírili vedomosti o obehovom hospodárstve a zlepšili rámcové podmienky pre produkty obehového hospodárstva a obchodné modely v Dunajskom regióne.

„Tvoj odpad je môj poklad“ – ZebraComp a projekt MOVECOUdržateľná budúcnosť našej planéty

Pre udržateľnú budúcnosť na našej planéte je uzavretie materiálových cyklov kľúčové. Prvé kroky môže podniknúť ktokoľvek z nás – či už v roli firiem, výrobcov alebo spotrebiteľov.

Obehová ekonomika

Odpad je vynálezom ľudstva. Kým v prírode sa všetok odpad z jedného organizmu stáva potravou pre iný organizmus a všetko sa recykluje, súčasné nastavenie ľudskej spotreby a výroby sú lineárne – vyťažené zdroje sa spracúvajú na produkty, ktoré sa po ukončení svojej životnosti vyhadzujú, pričom zvyčajne končia v spaľovni alebo na skládke. Týmto spôsobom však prichádzame o cenné zdroje. Cieľom obehovej ekonomiky je naopak “uzavretie” a vrátenie zdrojov späť do materiálového cyklu.

Obehová ekonomika je zámerne navrhnutá tak, aby jej výsledkom bola obnova a regenerácia, pričom jej cieľom je udržať po celý čas čo najvyššiu využiteľnosť a hodnotu produktov, komponentov a materiálov.

„Tvoj odpad je môj poklad“ – ZebraComp a projekt MOVECO

Svoje produkty vystavujeme aj my, ZebraComp 🙂

Spoločnosť Slovak Business Agency si nás v rámci medzinárodného projektu MOVECO vybrala ako dobrý príklad a sme veľmi radi, že nám poskytla priestor prezentácie našej myšlienky a produktov v priestoroch Slovak Business Agency a v súčasnosti v priestoroch Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre. Témou výstavy je predstavenie inovatívnych a inšpiratívnych príkladov dobrej praxe v oblasti cirkulárnej ekonomiky predovšetkým zo Slovenska, ale aj zahraničných krajín (Česko, Slovinsko a Nemecko).

Týmto teda opäť pripomíname, že okrem ušetrenia finančných prostriedok pri kúpe obnovenej IT techniky, šetríte aj životné prostredie a prispievate k trvalo udržateľnému rozvoju. Ďakujeme!

Použité zdroje:

 

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná.

Vytoč si zľavu!
Kinly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...