VOIP

Vitajte v našej eshopovej kategórii VoIP, kde ponúkame rôzne produkty a služby, ktoré umožňujú hlasovú komunikáciu cez internet. VoIP technológia umožňuje lacné a spoľahlivé telefonovanie pomocou internetovej siete, čím vám umožní ušetriť na vašom telefónnom účte.

V našej kategórii VoIP nájdete rôzne produkty a služby, ktoré sa líšia podľa ich funkcií a vlastností. Môžete si vybrať z rôznych softvérových aplikácií, ktoré umožňujú hovory cez internet na vašom počítači alebo mobilnom zariadení. Tieto aplikácie môžu ponúkať rôzne funkcie, ako konferenčné hovory, záznamník hovorov, integráciu s ďalšími aplikáciami a službami a podobne.

Pre firemné použitie ponúkame aj IP telefóny, ktoré sú spoľahlivé a ponúkajú vám široké možnosti funkcií. Hands-free volanie, funkcia konferenčného volania, rýchle volanie a mnoho ďalších funkcií uľahčí vašu prácu a zlepší vašu komunikáciu v práci.

Naša kategória VoIP tiež obsahuje rôzne hardvérové zariadenia ako sú brány, routery a prepínače, ktoré umožňujú prechod medzi internetovou a klasickou telefónnou sieťou. Ak hľadáte virtuálne telefónne čísla, ktoré umožnia zákazníkom získať telefónne čísla z rôznych krajín a používať ich na hovory cez internet, nájdete ich tiež v našej kategórii VoIP.

V našej kategórii VoIP sú k dispozícii rôzne produkty a služby, ktoré sa líšia v závislosti od funkcií, ceny a potrieb používateľa. Pri nákupe v našej kategórii VoIP vám radi pomôžeme s výberom toho najvhodnejšieho produktu pre vaše potreby.

{newsletter_email}