Zavrieť

Kupón predstavuje príslušnú zľavu na celý Váš nákup produktov z kategórie "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH. Príslušný kupón na zľavu sme Vám zaslali na Vami zadaný e-mail. Kupón na zľavu si uplatníte v prvom kroku košíka. Pod zoznamom objednávaných produktov je políčko „Kód kupónu“. Do tohto políčka vložíte váš kupón na zľavu a kliknete na tlačidlo „Použiť kupón“. Ak je kupón zadaný správne a je platný, zľava sa vám automaticky prepočíta :)
Špeciálna ponuka pre Vás odomknutá!
Teraz máte šancu získať na Váš nákup zaujímavú zľavu! Budete mať šťastie? Zatočte kolesom!
* Zatočiť kolesom šťastia môžete iba raz.
* Ak vyhráte, využite svoj kupón pri nákupe
* Kód na zľavu Vám zašleme na Vami zadaný e-mail
* Zlava platí na celú kategóriu produktov "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH

Vynikajúci pocit z dobrej kúpy :)

Poznáte ten pocit? Obrovská spokojnosť s tým, čo ste kúpili a ešte k tomu za vynikajúcu cenu 🙂 Často sa stáva aj opak. Niečo kúpite, začnete to používať a zistíte, že tá vec vôbec nespĺňa vaše očakávania. Obnovená a predvádzacia výpočtová technika jednoznačne patrí do prvej kategórie.

Nízka cena, dlhá životnosť = dlhodobá investícia

Po prelistovaní a zo skúseností z našich stránok ste si už určite všimli, že obnovená technika zahŕňa len tie najvyššie modelové manažérske triedy notebookov a počítačov. K dispozícii sú rôzne modely v rôznych cenových hladinách. Začínajú na konfiguráciách (od 100 € s DPH, čo sa týka počítačov a cca od 200 € s DPH, čo sa týka notebookov), ktoré dnes bohato postačia na bežnú prácu až po pokročilejšie konfigurácie určené pre náročných používateľov. Chcete notebook, či počítač na bežnú prácu? Alebo chcete niečo „s poriadnym“ výkonom pre náročné aplikácie? Či už si vyberiete tak, alebo onak, pri kúpe obnovenej techniky budete mať vždy vynikajúci pocit z dobrej, dlhodobej investície.

Vynikajúci pocit z dobrej kúpy :)
Designed by kues1 / Freepik

Minimálna miera reklamácií, seriózna podpora

Píšeme z vlastnej skúsenosti. Za dobu nášho pôsobenia registrujeme minimálnu mieru reklamácií, čo sa týka obnovených notebookov a počítačov. Čo budeme hovoriť. Konštrukčne sú stavané na vysokú záťaž a dlhú životnosť. Výsledok je teda taký, že miera reklamácií týchto obnovených produktov je skutočne minimálna. Okrem notebooku, či počítača s dlhou životnosťou máte od nás serióznu a užitočnú podporu. Na vaše otázky a pripomienky radi reagujeme a riešime k vašej spokojnosti. Aj toto prispieva k vášmu vynikajúcemu pocitu z dobrej kúpy 🙂

ZEBRACOMP - Marián

Marián

obchodník

0950 396 001
predaj@zebracomp.sk

Pomôžem Vám vybrať tie správne produkty pre Vás. Neváhajte sa na mňa obrátiť. Veľmi rád pomôžem 🙂
ZEBRACOMP - Zdenko

Zdenko

obchodník

0911 997 448
obchod@zebracomp.sk

Potrebujete pomôcť v výberom? Spoľahnite sa. Veľmi rád pomôžem. Som tu pre Vás 🙂

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná.

Vytoč si zľavu!
Kinly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...