Články o repasovaných notebookoch a počítačoch

Vynikajúci pocit z dobrej kúpy :)

Poznáte ten pocit? Obrovská spokojnosť s tým, čo ste kúpili a ešte k tomu za vynikajúcu cenu 🙂 Často sa stáva aj opak. Niečo kúpite, začnete to používať a zistíte, že tá vec vôbec nespĺňa vaše očakávania. Obnovená a predvádzacia výpočtová technika jednoznačne patrí do prvej kategórie.

Nízka cena, dlhá životnosť = dlhodobá investícia

Po prelistovaní a zo skúseností z našich stránok ste si už určite všimli, že obnovená technika zahŕňa len tie najvyššie modelové manažérske triedy notebookov a počítačov. K dispozícii sú rôzne modely v rôznych cenových hladinách. Začínajú na konfiguráciách (od 100 € s DPH, čo sa týka počítačov a cca od 200 € s DPH, čo sa týka notebookov), ktoré dnes bohato postačia na bežnú prácu až po pokročilejšie konfigurácie určené pre náročných používateľov. Chcete notebook, či počítač na bežnú prácu? Alebo chcete niečo „s poriadnym“ výkonom pre náročné aplikácie? Či už si vyberiete tak, alebo onak, pri kúpe obnovenej techniky budete mať vždy vynikajúci pocit z dobrej, dlhodobej investície.

Vynikajúci pocit z dobrej kúpy :)

Designed by kues1 / Freepik

Minimálna miera reklamácií, seriózna podpora

Píšeme z vlastnej skúsenosti. Za dobu nášho pôsobenia registrujeme minimálnu mieru reklamácií, čo sa týka obnovených notebookov a počítačov. Čo budeme hovoriť. Konštrukčne sú stavané na vysokú záťaž a dlhú životnosť. Výsledok je teda taký, že miera reklamácií týchto obnovených produktov je skutočne minimálna. Okrem notebooku, či počítača s dlhou životnosťou máte od nás serióznu a užitočnú podporu. Na vaše otázky a pripomienky radi reagujeme a riešime k vašej spokojnosti. Aj toto prispieva k vášmu vynikajúcemu pocitu z dobrej kúpy 🙂

logo fujitsu repasované notebookyNajväčší japonský výrobca výpočtovej techniky Fujitsu sa po svete preslávil vďaka svojej spoľahlivosti a výkonu. 
A skutočne, miera reklamácií repasovaných notebookov Fujitsu je u nás rovná takmer nule. 

V priebehu rokov získalo Fujitsu viac ako 34 000 patentov, ktoré pomohli zdokonaliť ich produkty. 
Vo Fujitsu navyše myslia aj na ekologický aspekt. Všetky tablety a notebooky spoločnosti Fujitsu dodržiavajú globálne normy environmentálnej bezpečnosti a dodávajú sa so spoľahlivým štandardom Energy Star.
Medzi ich najvyššie biznis modely notebookov patrí predovšetkým rada Lifebook a práve túto modelovú radu u nás ponúkame.

logo fujitsu lifebook Zebracomp.skModelová rada Lifebook od Fujitsu je primárne tvorená pre biznis sféru. To znamená, že sú použité tie najlepšie materiály ako hliník, či horčík, aby sa zabezpečila odolnosť a ochrana dát. 

Po kompletnom repase sú tieto notebooky rovnako výkonné akurát cena je niekedy aj o 70% nižšia ako by ste si kúpili nový notebook. 
Repasované notebooky Fujitsu spájajú japonskú kvalitu a precíznosť so slovenskou cenou a preto sú mimoriadne obľúbené vo firmách, v domácnosti, či na úradoch.

Podobné príspevky

Pridaj komentár