Odporúčania

Využite 4 vianočné benefity od Zebry

Vianoce sú za chvíľku tu. V Zebre sme sa opýtali, čo by sme mohli klientom a zákazníkom dať tohto roku ako vianočný bonus.

Chceli sme dokázať, že si za repasovanou technikou stojíme. Zároveň sme chceli podporiť niektorý z projektov, s ktorými spolupracujeme počas roka.
Ďalšou možnosťou, ktorou sme chceli nabúrať obavy z repasovaných počítačov, bolo možnosť vrátenia tovaru nie na 14 dní ale dlhšie, aby si zákazník mohol užiť pohodu s rodinou a nie riešiť v strese vrátenie tovaru.

Slovo dalo slovo a nakoniec sme sa rozhodli dať nie jeden ale hneď 4 vianočné zlaté benefity od Zebry.
V skratke vám ich predstavíme.

1. Predlžujeme záruku o ďalší rok
Teraz budete mať repasovaný notebook alebo počítač so zárukou nie 2 ale rovno 3 roky. My našej repasovanej technike veríme 🙂

2. Vrátenie tovaru do 30 dní
Podľa zákona máte možnosť vrátenia tovaru do 14 dní. Ale sú sviatky a chceme, aby ste sa venovali rodine, nie kuriérom a vybavovačkám. Preto predlžujeme možnosť vrátenia tovaru do 30 dní odo dňa zakúpenia na našom eshope.

3. Medový macík ako darček
Kúpou repasoveného počítača alebo notebooku podporíte moderné včelárstvo. My vám ako darček pošleme s tovarom medového macíka, aby ste si osladili život cez Vianoce.

4. Doprava zadarmo.
Stačí ak vložíte kód kupónu “vianoce2019” vo vašom nákupnom košíku a odrátame vám cenu dopravy.

Dúfame, že vám tieto benefity ešte viac spríjemnia nakupovanie u nás a nájdete pre svojich blízkych alebo pre seba skvelý repasovaný notebook alebo počítač pod stromček.

Pridaj komentár