Zaujímavosti

Zaujímavosť: Úvaha o šťastí pre používateľov PC a Notebookov

Čo šťastie vlastne je? Podľa slovníkov, v ponímaní tohto článku, je to stav alebo pocit úplnej spokojnosti. Ináč povedané, šťastný človek je ten, ktorému nič nechýba. Nad šťastím premýšľa snáď každý človek na planéte. Chceme predsa, aby nám v našich životoch nič nechýbalo. My v Zebričke sme sa rozhodli, že sa na šťastie pozrieme z kúsok iného uhla pohľadu. Kedy môže byť používateľ počítača alebo notebooku šťastný?

Výkon podľa predstáv – reaguje hneď, všetko spustené hneď

Nie sú vám cudzie tie chvíle, keď zapínate PC alebo notebook, alebo nejaký program a zdá sa vám, že spúšťanie trvá akosi dlho? O niečo lepšie sú na tom používatelia s rýchlymi SSD diskami. Komu sa dnes chce čakať? A ešte pri takej “banálnej” veci ako je počítač, či notebook? Predpokladom šťastia pre používateľov je, že notebook spracováva ich požiadavky okamžite bez “zbytočného” čakania.

Sú k dispozícii všetky potrebné aplikácie – netreba sa “babrať” s inštalovaním

Predstavte si prípad, že by ste teraz mali preinštalovať svoj počítač alebo notebook. Viete si predstaviť aj tú prácnosť, keď bude treba znovu nakopírovať potrebné súbory a nainštalovať a nastaviť vami používané aplikácie? Kedysi to možno bolo v móde (som frajer, viem si preinštalovať Windows). Ideálny stav pre šťastných používateľov – kúpim nový/preinštalujem PC alebo notebook a mám tam všetko, čo potrebujem.

Softvér a hry sa sťahujú rýchlo a sú úplne zadarmo

Tento odsek možno súvisí aj s odsekom vyššie – s tým, že sú k dispozícii všetky potrebné aplikácie. Čo viac k tomuto dodať? Viete si predstaviť nejakého šťastnejšieho používateľa, ako toho, ktorý má hry a rôzne aplikácie dostupné úplne zadarmo? Vrátane najnovších hier a podobne?

Doživotná stabilita bez softvérových a hardvérových zásahov

Ináč povedané, “môj PC alebo notebook nikdy nezostarne“. Vždy bude stabilný a výkonný – presne podľa prvého odseku.

Zamysleli ste sa nad touto zaujímavosťou? Čo by ste do takejto úvahy doplnili vy?

Pozrite sa, čo naši zákazníci najčastejšie kupujú:

Podobné príspevky

Pridaj komentár