Zavrieť

Kupón predstavuje príslušnú zľavu na celý Váš nákup produktov z kategórie "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH. Príslušný kupón na zľavu sme Vám zaslali na Vami zadaný e-mail. Kupón na zľavu si uplatníte v prvom kroku košíka. Pod zoznamom objednávaných produktov je políčko „Kód kupónu“. Do tohto políčka vložíte váš kupón na zľavu a kliknete na tlačidlo „Použiť kupón“. Ak je kupón zadaný správne a je platný, zľava sa vám automaticky prepočíta :)
Špeciálna ponuka pre Vás odomknutá!
Teraz máte šancu získať na Váš nákup zaujímavú zľavu! Budete mať šťastie? Zatočte kolesom!
* Zatočiť kolesom šťastia môžete iba raz.
* Ak vyhráte, využite svoj kupón pri nákupe
* Kód na zľavu Vám zašleme na Vami zadaný e-mail
* Zlava platí na celú kategóriu produktov "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH

Zostane vám aj na iné darčeky? S nami určite áno!

Či si ako prvé predstavíte pod pojmom „Vianoce“? Deti sa určite budú tešiť na darčeky, ktoré im splnia priania a ktorých sa nemôžu dočkať. Pre nás dospelých je táto predstava komplikovanejšia. Tiež si predstavíme darčeky, ale trochu v inom kontexte. Darčeky v kontexte náročnosti na financie.

Ako to zvládate vy?

Väčšina z nás by každému členovi rodiny splnila to, po čom najviac túži. Na druhej strane stoja finančné možnosti. Aké by to bolo krásne, keby sme pri výbere darčekov nemuseli brať ohľad na financie? Svet je ale taký, aký je a nie vždy všetko si môžeme dovoliť. Ako ste na tom vy? Ako zvládate predvianočné obdobie a vyberanie darčekov?

S nami vám zvýšia financie aj na iné darčeky

Notebookypočítačeobľúbenými a žiadanými vianočnými darčekmi, ktoré zaručene dokážu potešiť. Predstavte si, že by ste mali kupovať notebook v požadovaných parametroch za 500 €. Teraz si predstavte, že notebook v požadovaných parametroch (a ešte lepších) máte možnosť zohnať za 300 €. Ktorú možnosť by ste si vybrali?

Zostane vám aj na iné darčeky? S nami určite áno!
www.pexels.com

Akurát som hovoril s jednou známou

„Dnes som stretol moju známu. Sťažovala sa mi na notebook, ktorý kupovali pred asi 2 rokmi. Vraj ho teraz musia mať na jednom mieste a vôbec nehýbať s obrazovkou, aby sa na ňom dalo pracovať a aby obrazovka nezačala blikať a zrniť. Požiadala ma, aby som im vybral pod stromček taký notebook, ktorý vydrží viac ako len 2 roky. Bola veľmi prekvapená, keď zistila, že zaň zaplatí oveľa menej ako za ten, čo má teraz pokazený.“ Zdenko Bardon – obchodník.

Výber je na vás, ale s nami máte možnosť výrazne ušetriť

Je na vás, či sa rozhodnete pre kvalitné obnovené počítače, či notebookydlhšou životnosťou za nižšiu cenu. Chceme, aby ste mali na mysli, že po kúpe našich obnovených počítačov a notebookov vám zostane viac aj na iné darčeky. Pozrite sa na niektoré naše tipy:

Zostane vám aj na iné darčeky? S nami určite áno!
www.pexels.com

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná.

Vytoč si zľavu!
Kinly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...